NTN – App-groep

apptalk

APPGROEP 2039

De appgroep is bedacht door onze dominee. Het is een avondje ongeveer 1x in de zes weken waarbij we elke keer bij iemand anders afspreken. Het idee was om dit voor mannen en vrouwen te organiseren tussen de 20 en 40 jaar waarbij we een aantal dagen van tevoren een tekst door krijgen van dominee via onze groepsapp. Vandaar appgroep 2039. Aan de hand van de tekst, waar iedereen een aantal dagen over na heeft kunnen denken, gaan we in gesprek en in discussie. Meestal wordt de avond gevuld met wat er verder ter tafel komt en wijken we behoorlijk af van het onderwerp. Het zijn gezellige avonden waarbij er veel thee wordt geschonken en leuke verhalen, belevingen enzovoort gedeeld worden op grond van het geloof. Op dit moment zijn we met vijf dames en onze dominee Geert. Wil je vrijblijvend praten en ervaringen delen over het geloof, met ook gezelligheid en een geintje dan is dit zeker een aanrader. Er kunnen nog mensen bij!

Meer informatie: Henke van der Heide en ds. Geert van Wieren